Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

15.1. Honem do lodi !

15. ledna 2013 v 21:50 | Blue
Pokud jste si všimli Jsem tu moc nebyla . ale to je jedno . Chci vás upozornit na nějaké změny v mém příběhu . První věc ... Díly by měly být podstatně delš . Druhá věc je ta že se tu vyskytne ( Nejen tady o v dalších epizodách ) Vypravěč . Už mě unavuje tedy lépe řečeno štve psát nějaké pokračovaní nedořečené věty . Lepší je a bude tam dát toho vypravěče který vás bude Otravovat na záčatku a konci , stím se lidi smiřte . A třetí věc .. Před dílem se někdy , Ale opravdu někdy budou vyskytovat taková upozornění a .. a nakonec čtvrtá věc vždycky nechám kousek textu jako takový uvodník a pak to dám na celý článek . Taky mi poradila jedna užasná grafička ( Která udělala také ten to užasný design ) že bych to měla nějak vyzdobit jako né moc ale dát tam něco ať to nevypadá moc jednoduše ale at to vypadá lákavě . Samozzřejmě že to nebude přehnané . Dnešní díl bude ovšem možná kratlý..Příjemné čtení přeje Blue .
Ps : Dokud nebude koment tak se nedočkáte dalšího dílu :D

Blue minule bojovala proti Surgovy , trénerovy stadionu . Na poprvé zápas nevypadal dobře ( Mimochodem zvolila si charmandera ) .Na podruhé ale Surge a jeho Raichu překvapila porážka , Charmnder se přitom naučil i ohnivý vír . Teť se po plném uzdravení svých pokémonů vydávají do Seladonového města . Ale teď už k našim hrdinům...
,, Škoda že musíme jít pěšky . Vzdychnu si a podivám se na Maxe a Ashe kteří si také vzdychnout . ,, Moje řeč Blue , Odpoví obadva . Potom jsme šli kolem přístavu a uviděly obrovské , Luxusní lodě až se nám zatajil dech . ,, Ty jsou užasné ! Kéž bychom tam mohly být taky . Jen si to přectavte ulejvaní , Sluníčko , Jídla a pití kolik si jen přeješ a hlavně žadné blahočení lesy a ještě zabloudit a navíc potkáš zajímavé vodní pokemony !! ahjo .. řeknu a Max , Ash se mnou naprosto souhlasí . Teť si asi dáte otázku : Tak proč tam nejdou ??? no má to háček , Je to příliš drahé ! ... tak jsme šli dále ale v tom jsme viděly nějaké holky tedy alespoň tak vypadali a ty nám řekly . Jé nechcete lístku na tamtu loď ? * Ukázala a byla to lod Silver my jsme se jen dívaly až nám málem vypadli oči z důlků ! * A a .. ale proč? Zeptá se udiveně Ash a Dívky které tak alespon vypadají řekly že je vyhrály ale že prostě nemají čas a čirou náhodou mají tři * My jsme se trochu no trochu moc zaradovali , Vzali si lístky a vyšli na lo'd Silver která měla za 10 minut odplout .
My jsme už byli na palubě a dvě dívky odešly . Potom sundali své mazky a byli to Rakeťáci ! Těm zrovna volal šéf a říkal : Rozdali jste ty lístky ? Rakeťáci přikívly . Potom povídal dál .. Dobře nezapomě'nte ukradněte hlavně ty nejsilnější ! Potom ukončil video a jejich Meowth řek : Cha .. O to se nebojte ! a zachychotal se . ,, Dobře pojdme ! řekla Jessie . Rakeťáci si na sebe dali obleky číšníku apod. a odběhly na palubu ( Meowth dělal jejich kočičku :3 ale nesměl mluvit )
http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/9/9f/033Nidorino.png/170px-033Nidorino.pngMy jsme byli už na lodi a bylo to úplně nadherné ! Všude byli obchůdky , restaurace dokonce zápasová hala ! Do té haly jsem se ihned rozeběhla až mě Max a Ash skoro nedohonily ( Mimochodem do nebylo ubnitř lodě ale venku ( Chápete snad ) ) Zrovna tam zápasil Nidorino proti .. Kadabře ! šlimli jsme si že to zápasila Kim . Max omdlel ale to nebyla novinka .. tak jsme se koukali na zápas . ,, Nidorino jedové bodnutí ! Vykřikl trenér a Kim zareagovala později a Kadabra se nevyhla.,, Nevadí kadabro matoucí útok ! ,, Nidorino zastav jeho útok jedovým rohem . To kadabru vyřadilo z boje . ,, Tréner který Kim porazil, řekl : ,, Dobrý zápas. muj Nidorino je hodně silný tak se nemáš za co stydět * Potřesou si rukou * Potom jsme přiběhly ke Kim a Max říkal : ,, Tys měla vyhrát!
,, To jo -.- . Odpověděla Kim a potom si něco uvědomila . ,, Počkat ?! Jak jste se sem dostaly ? ,, No Kim jednoduše . To musíš mít jízdenky a nastoupit do lodi . Řekne Ash který si dělal z Kim legraci . ,, Však ty se moc smát nebudeš..Ashi..Vyzivám tě na zápas ! Vykřikla Kim a Max jen létal láskou ( Jak víte je do ní " Zamilovaný " a chce aby vyhrála.. ) ,, Dobře uklidni se Maxi a dívej se na zápas . Odpovím mu na sklidnění . Jak , ale vidím zápas může začít..Kim jen řekla že to bude dva na dva ,.. Tak koho si volí Ash ?
,, Dobře volím si Pidgeho ! Vykřikne Ash a jeho Pidgey z pokéballu vyletí a radostně zarvrká : ,, Prr prr prrrr ! Kim se zamyslela a zvolila svého nidorana ( Lépe řečeno svoji, je to samička ) Zápas může začít ! ,, Pidgey prudký útok ! Ashův pidgey rychle použil prudký útok . Ovšem Kim je v klidu , musela trénovat když si nedělá starost jelikož Ashův pidgey je rychlý a nemyslím si že jen tak uhnou .. ,, Nidorane jedový roh ! Týjo to jsem nečekala . Nidoran se postavila na zadní a zapůsobil její roh který pidgeho ranil jekož mířil na nidoranovu hlavu . ,, Pidgey si v pohodě ?! Vykřikl Ash a viděl velice zmateného pidgeho který spadl na zem a nebyl schopen zápasu .,, Nevadí vrať se Pidgey . A teť si volím Pikachua !
Ashův pikachu vyskočil z jeho ramena a řek radostně : piká ! ,, Tch ! Ten tvůj pikachu . Řekne trochu namyšleně Kim a čeká na to co udělá Pikachu . Ash nařídil pikachuovy bleskový útok kterému se Nidoran nestihla vyhnout a paralizovalo ji to . ,, Dobře Pikachu prudký útok ! To byla finalní rána a Nidoran už nemohla pokračovat . Kim otráveně vrátila Nidoran do svého pokéballu a vyhodila další pokéball . Věděli jsme že v němm nebude Kadabra jelikož je unavená z předchozího zápasu tak jsme netrpělivě čekali až se pokémon oběví ze záře které pokéball dělá při pokémonova vyvolení . Když záře konečně zmizela viděla jsme jeden velký ocas , ne šest ocasů ! Pokémon byl zády otočený a jak se otočil k nám oběvil se před našima očima Vulpix . Rychle jsem sebrala pokedex a ten pověděl : ,, Vulpix - ohnivá liška . Tento pokémon zaujme nejen svým vzhledem , ale i svým bojovým duchem . Jeho nejsilnější útok je ohnivý oblak . ,, Týjo . PIKACHU DÁVEJ SI POZOR ! . Vykřiknu na Ashova pikachuova a čekám co se bude dít dál , musím říct že je to velice napínavé !
,, Vulpixy zahaj to plamenometným útokem ! Vulpix se nadechl a z jeho tlamičky se vynořil ohromný plamenomet . ,, PIkachu bleskový útok ! Pikachu jen tak tak stihl zareagovat bleskovým útokem který se z plamenometným útokem srazil . Způsobilo to menší výbuch a oba pokémony to trefilo a ubralo jim to stejně síly . ,, Nevzdávej se Pikachu ! Hbitý útok ! Vykřikl zbrkle Ash a jeho Pikachu rychle skákal a běhal kolem zmatené Vulpix . ,, Vulpix rychle plamenomet do všech stran ! Zareagovala Kim a její Vulpix se otáčela do všech stranhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8d/Vulpix.png
a používala plamenomet který nakonec Pikachua trefil . ,, V pořádku Pikachu ? Pikachu Ashovy kívl že je a rychle a niž by mu to Ash nařídil použil železný ocas kterému se Vulpix nestihla vůbec vyhnout a trefilo jí to . ,, Vulpixy ... ohnivý oblak ! Řekla trochu naštvaně Kim a její Vulpix udělala silný ohnivý oblak . Co udělá ubohý Pikachu ? ,, Pikachu co nejsilnější bleskový útok ! Všude ! Vykřikl Ash a jeho Pikachu se začal nabíjet . Jak byl už ohnivý oblak skoro u něj tak z pikachuvých tvaříček vytryskl ohromný elektrický proud . Byl strašně silný a vyrovnal se ohnivému oblaku . Utoky se srazily nebo spíše těsně minuly a supermocný bleskový útok trefil Vulpixe a stejně silný ohnivý oblak trefil Pikachu . Zápas dopadl tedy nerozhodně , přeci jen elektrické a ohnivé typy jsou si rovné .
,, Dobrý zápas ! Vykřikla jsem , ale potom jsem se podívala na brečícího Maxe . ,, Co je ? Vždyť to bylo nerozhodně . ,, NO PRÁVĚ ! Odpověděl Max a vysvětlil že i Kim prohrála , ale prohrál i Ash a to je taky škoda . Já to vůbec nepochopila tak jsem ratši přiběhla za Ashem který mířil do stánku kde je stroj na uzdravení pokémonů . ,, Ashi počkej na nás ! Ash tedy počkal a u toho stánku jsme si vyléčily pokémony . A jak jsme tak šli uviděli jsme dva číšníky z Meowthem . Mici se podívala na povědomého Meowtha , usmála se a přišla k němu . Byli jsme překvapení jelikož Mici zná jen jednoho dalšího Meowtha - toho od Rakeťáků . Že by ? No nevím nevím ... A když Mici okukovala jejich Meowtha který dělal stejně jako Mici téžě povědomé " Mňáu mňáu " se neudržel a našim jazykem pověděl : ,, Nech toho , prozradíš mě ! V tom si rychle dal tlapky na tlamu a podíval se na dva podezřelé číšníky . Byli naštvaní a rychle popadli Meowtha a odběhli někam . Chtěli jsme za nimy poběžet , ale když tak rychle odběhli ....
V tom jsme na velkém stupínku viděli ty dva číšníky a Meowtha . Ti si roztrhli své šaty a pod těma šatama ( oblekem ) byl jejich oblek rakeťácký . Řekli své moto a potom z pozadí vyběhli další rakeťáci . Nutily trenéry ať jim dají své pokémony . Požádali i nás a mě se zeptali dokonce takto : ,, DEJ MI TY POKÉMONY HOLKO ! K ostatním byli zdvořilejší . Tak si přectavte , vyvolila jsem Charmandera a nařídila mu plamenomet na jeho hlavu . Tch .. To rakeťáka naštvalo . V tom mě napadlo ... Vyvolila jsem Squirtla a ostatní trenéři si všimli že se chystám zautočit ( Taky se divily že mám Charmandera a Squirtla ^^ ) . Vyvolily tedy i své pokémony . Ti všichni útočily na rakeťáky a já k romu vyvolila Bulbasaura ( Muha ^^ ) ,, Charmandere ohnivý vír ! Squirtle vodní dělo a ty Bulbasaura listovou břitvu ! Vykřikla jsem a napřed listová břitva je trefila , potom vodní dělo a nakonec ohnivý vír . Ovšem i ostatní pokémoni útočily a Max bojoval z nidoranem a Ash z horseou ( Bojovala v mini fontánce ) .
To bojování obrátilo loď Silver vzhůru nohama a to doslova . Sem a tam , sem a tam ! Loď se začla potápět ! Lidé se evakulovali stejně tak i Kim jenže my jsme se tak nějak zatoulali nebo jak to říci a upadli do bezvědomí . Pravděpodobně i Rakeťáci kteří nestihly utéct ....

A jak to tak vypadá Blue a její přatelé zůstali v potápějící se lodi ( stejně tak i rakeťáci ) Silver . Jak to bude dál ? Zůstanou navždy potopení na dně moře ? Nebo se dostanou ven ? Dozvíte se v další epizodě . Pokračovaní příště !

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dasa Dasa | 15. ledna 2013 v 22:19 | Reagovat

Krásný díl, nejvíce krásný byl zápas Pikachu proti Vulpixovi, jinak Ashe utopit ostatní zachránit.

2 Laira Laira | 15. ledna 2013 v 22:21 | Reagovat

[1]: Proč Ashe utopit ?

3 Luxya Luxya | 16. ledna 2013 v 18:56 | Reagovat

[1]:Ash - Ash ten Ash...ne postava v anime.

[2]: že ?

4 Laira Laira | 16. ledna 2013 v 19:09 | Reagovat

[3]: vím že myslela tamtoho z příběhu

Líbil se ti díl ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama