Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

15.1. Honem do lodi !

15. ledna 2013 v 21:50 | Blue
Pokud jste si všimli Jsem tu moc nebyla . ale to je jedno . Chci vás upozornit na nějaké změny v mém příběhu . První věc ... Díly by měly být podstatně delš . Druhá věc je ta že se tu vyskytne ( Nejen tady o v dalších epizodách ) Vypravěč . Už mě unavuje tedy lépe řečeno štve psát nějaké pokračovaní nedořečené věty . Lepší je a bude tam dát toho vypravěče který vás bude Otravovat na záčatku a konci , stím se lidi smiřte . A třetí věc .. Před dílem se někdy , Ale opravdu někdy budou vyskytovat taková upozornění a .. a nakonec čtvrtá věc vždycky nechám kousek textu jako takový uvodník a pak to dám na celý článek . Taky mi poradila jedna užasná grafička ( Která udělala také ten to užasný design ) že bych to měla nějak vyzdobit jako né moc ale dát tam něco ať to nevypadá moc jednoduše ale at to vypadá lákavě . Samozzřejmě že to nebude přehnané . Dnešní díl bude ovšem možná kratlý..Příjemné čtení přeje Blue .
Ps : Dokud nebude koment tak se nedočkáte dalšího dílu :D

Blue minule bojovala proti Surgovy , trénerovy stadionu . Na poprvé zápas nevypadal dobře ( Mimochodem zvolila si charmandera ) .Na podruhé ale Surge a jeho Raichu překvapila porážka , Charmnder se přitom naučil i ohnivý vír . Teť se po plném uzdravení svých pokémonů vydávají do Seladonového města . Ale teď už k našim hrdinům...
,, Škoda že musíme jít pěšky . Vzdychnu si a podivám se na Maxe a Ashe kteří si také vzdychnout . ,, Moje řeč Blue , Odpoví obadva . Potom jsme šli kolem přístavu a uviděly obrovské , Luxusní lodě až se nám zatajil dech . ,, Ty jsou užasné ! Kéž bychom tam mohly být taky . Jen si to přectavte ulejvaní , Sluníčko , Jídla a pití kolik si jen přeješ a hlavně žadné blahočení lesy a ještě zabloudit a navíc potkáš zajímavé vodní pokemony !! ahjo .. řeknu a Max , Ash se mnou naprosto souhlasí . Teť si asi dáte otázku : Tak proč tam nejdou ??? no má to háček , Je to příliš drahé ! ... tak jsme šli dále ale v tom jsme viděly nějaké holky tedy alespoň tak vypadali a ty nám řekly . Jé nechcete lístku na tamtu loď ? * Ukázala a byla to lod Silver my jsme se jen dívaly až nám málem vypadli oči z důlků ! * A a .. ale proč? Zeptá se udiveně Ash a Dívky které tak alespon vypadají řekly že je vyhrály ale že prostě nemají čas a čirou náhodou mají tři * My jsme se trochu no trochu moc zaradovali , Vzali si lístky a vyšli na lo'd Silver která měla za 10 minut odplout .
My jsme už byli na palubě a dvě dívky odešly . Potom sundali své mazky a byli to Rakeťáci ! Těm zrovna volal šéf a říkal : Rozdali jste ty lístky ? Rakeťáci přikívly . Potom povídal dál .. Dobře nezapomě'nte ukradněte hlavně ty nejsilnější ! Potom ukončil video a jejich Meowth řek : Cha .. O to se nebojte ! a zachychotal se . ,, Dobře pojdme ! řekla Jessie . Rakeťáci si na sebe dali obleky číšníku apod. a odběhly na palubu ( Meowth dělal jejich kočičku :3 ale nesměl mluvit )
http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/9/9f/033Nidorino.png/170px-033Nidorino.pngMy jsme byli už na lodi a bylo to úplně nadherné ! Všude byli obchůdky , restaurace dokonce zápasová hala ! Do té haly jsem se ihned rozeběhla až mě Max a Ash skoro nedohonily ( Mimochodem do nebylo ubnitř lodě ale venku ( Chápete snad ) ) Zrovna tam zápasil Nidorino proti .. Kadabře ! šlimli jsme si že to zápasila Kim . Max omdlel ale to nebyla novinka .. tak jsme se koukali na zápas . ,, Nidorino jedové bodnutí ! Vykřikl trenér a Kim zareagovala později a Kadabra se nevyhla.,, Nevadí kadabro matoucí útok ! ,, Nidorino zastav jeho útok jedovým rohem . To kadabru vyřadilo z boje . ,, Tréner který Kim porazil, řekl : ,, Dobrý zápas. muj Nidorino je hodně silný tak se nemáš za co stydět * Potřesou si rukou * Potom jsme přiběhly ke Kim a Max říkal : ,, Tys měla vyhrát!
,, To jo -.- . Odpověděla Kim a potom si něco uvědomila . ,, Počkat ?! Jak jste se sem dostaly ? ,, No Kim jednoduše . To musíš mít jízdenky a nastoupit do lodi . Řekne Ash který si dělal z Kim legraci . ,, Však ty se moc smát nebudeš..Ashi..Vyzivám tě na zápas ! Vykřikla Kim a Max jen létal láskou ( Jak víte je do ní " Zamilovaný " a chce aby vyhrála.. ) ,, Dobře uklidni se Maxi a dívej se na zápas . Odpovím mu na sklidnění . Jak , ale vidím zápas může začít..Kim jen řekla že to bude dva na dva ,.. Tak koho si volí Ash ?
,, Dobře volím si Pidgeho ! Vykřikne Ash a jeho Pidgey z pokéballu vyletí a radostně zarvrká : ,, Prr prr prrrr ! Kim se zamyslela a zvolila svého nidorana ( Lépe řečeno svoji, je to samička ) Zápas může začít ! ,, Pidgey prudký útok ! Ashův pidgey rychle použil prudký útok . Ovšem Kim je v klidu , musela trénovat když si nedělá starost jelikož Ashův pidgey je rychlý a nemyslím si že jen tak uhnou .. ,, Nidorane jedový roh ! Týjo to jsem nečekala . Nidoran se postavila na zadní a zapůsobil její roh který pidgeho ranil jekož mířil na nidoranovu hlavu . ,, Pidgey si v pohodě ?! Vykřikl Ash a viděl velice zmateného pidgeho který spadl na zem a nebyl schopen zápasu .,, Nevadí vrať se Pidgey . A teť si volím Pikachua !
Ashův pikachu vyskočil z jeho ramena a řek radostně : piká ! ,, Tch ! Ten tvůj pikachu . Řekne trochu namyšleně Kim a čeká na to co udělá Pikachu . Ash nařídil pikachuovy bleskový útok kterému se Nidoran nestihla vyhnout a paralizovalo ji to . ,, Dobře Pikachu prudký útok ! To byla finalní rána a Nidoran už nemohla pokračovat . Kim otráveně vrátila Nidoran do svého pokéballu a vyhodila další pokéball . Věděli jsme že v němm nebude Kadabra jelikož je unavená z předchozího zápasu tak jsme netrpělivě čekali až se pokémon oběví ze záře které pokéball dělá při pokémonova vyvolení . Když záře konečně zmizela viděla jsme jeden velký ocas , ne šest ocasů ! Pokémon byl zády otočený a jak se otočil k nám oběvil se před našima očima Vulpix . Rychle jsem sebrala pokedex a ten pověděl : ,, Vulpix - ohnivá liška . Tento pokémon zaujme nejen svým vzhledem , ale i svým bojovým duchem . Jeho nejsilnější útok je ohnivý oblak . ,, Týjo . PIKACHU DÁVEJ SI POZOR ! . Vykřiknu na Ashova pikachuova a čekám co se bude dít dál , musím říct že je to velice napínavé !
,, Vulpixy zahaj to plamenometným útokem ! Vulpix se nadechl a z jeho tlamičky se vynořil ohromný plamenomet . ,, PIkachu bleskový útok ! Pikachu jen tak tak stihl zareagovat bleskovým útokem který se z plamenometným útokem srazil . Způsobilo to menší výbuch a oba pokémony to trefilo a ubralo jim to stejně síly . ,, Nevzdávej se Pikachu ! Hbitý útok ! Vykřikl zbrkle Ash a jeho Pikachu rychle skákal a běhal kolem zmatené Vulpix . ,, Vulpix rychle plamenomet do všech stran ! Zareagovala Kim a její Vulpix se otáčela do všech stranhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8d/Vulpix.png
a používala plamenomet který nakonec Pikachua trefil . ,, V pořádku Pikachu ? Pikachu Ashovy kívl že je a rychle a niž by mu to Ash nařídil použil železný ocas kterému se Vulpix nestihla vůbec vyhnout a trefilo jí to . ,, Vulpixy ... ohnivý oblak ! Řekla trochu naštvaně Kim a její Vulpix udělala silný ohnivý oblak . Co udělá ubohý Pikachu ? ,, Pikachu co nejsilnější bleskový útok ! Všude ! Vykřikl Ash a jeho Pikachu se začal nabíjet . Jak byl už ohnivý oblak skoro u něj tak z pikachuvých tvaříček vytryskl ohromný elektrický proud . Byl strašně silný a vyrovnal se ohnivému oblaku . Utoky se srazily nebo spíše těsně minuly a supermocný bleskový útok trefil Vulpixe a stejně silný ohnivý oblak trefil Pikachu . Zápas dopadl tedy nerozhodně , přeci jen elektrické a ohnivé typy jsou si rovné .
,, Dobrý zápas ! Vykřikla jsem , ale potom jsem se podívala na brečícího Maxe . ,, Co je ? Vždyť to bylo nerozhodně . ,, NO PRÁVĚ ! Odpověděl Max a vysvětlil že i Kim prohrála , ale prohrál i Ash a to je taky škoda . Já to vůbec nepochopila tak jsem ratši přiběhla za Ashem který mířil do stánku kde je stroj na uzdravení pokémonů . ,, Ashi počkej na nás ! Ash tedy počkal a u toho stánku jsme si vyléčily pokémony . A jak jsme tak šli uviděli jsme dva číšníky z Meowthem . Mici se podívala na povědomého Meowtha , usmála se a přišla k němu . Byli jsme překvapení jelikož Mici zná jen jednoho dalšího Meowtha - toho od Rakeťáků . Že by ? No nevím nevím ... A když Mici okukovala jejich Meowtha který dělal stejně jako Mici téžě povědomé " Mňáu mňáu " se neudržel a našim jazykem pověděl : ,, Nech toho , prozradíš mě ! V tom si rychle dal tlapky na tlamu a podíval se na dva podezřelé číšníky . Byli naštvaní a rychle popadli Meowtha a odběhli někam . Chtěli jsme za nimy poběžet , ale když tak rychle odběhli ....
V tom jsme na velkém stupínku viděli ty dva číšníky a Meowtha . Ti si roztrhli své šaty a pod těma šatama ( oblekem ) byl jejich oblek rakeťácký . Řekli své moto a potom z pozadí vyběhli další rakeťáci . Nutily trenéry ať jim dají své pokémony . Požádali i nás a mě se zeptali dokonce takto : ,, DEJ MI TY POKÉMONY HOLKO ! K ostatním byli zdvořilejší . Tak si přectavte , vyvolila jsem Charmandera a nařídila mu plamenomet na jeho hlavu . Tch .. To rakeťáka naštvalo . V tom mě napadlo ... Vyvolila jsem Squirtla a ostatní trenéři si všimli že se chystám zautočit ( Taky se divily že mám Charmandera a Squirtla ^^ ) . Vyvolily tedy i své pokémony . Ti všichni útočily na rakeťáky a já k romu vyvolila Bulbasaura ( Muha ^^ ) ,, Charmandere ohnivý vír ! Squirtle vodní dělo a ty Bulbasaura listovou břitvu ! Vykřikla jsem a napřed listová břitva je trefila , potom vodní dělo a nakonec ohnivý vír . Ovšem i ostatní pokémoni útočily a Max bojoval z nidoranem a Ash z horseou ( Bojovala v mini fontánce ) .
To bojování obrátilo loď Silver vzhůru nohama a to doslova . Sem a tam , sem a tam ! Loď se začla potápět ! Lidé se evakulovali stejně tak i Kim jenže my jsme se tak nějak zatoulali nebo jak to říci a upadli do bezvědomí . Pravděpodobně i Rakeťáci kteří nestihly utéct ....

A jak to tak vypadá Blue a její přatelé zůstali v potápějící se lodi ( stejně tak i rakeťáci ) Silver . Jak to bude dál ? Zůstanou navždy potopení na dně moře ? Nebo se dostanou ven ? Dozvíte se v další epizodě . Pokračovaní příště !

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dasa Dasa | 15. ledna 2013 v 22:19 | Reagovat

Krásný díl, nejvíce krásný byl zápas Pikachu proti Vulpixovi, jinak Ashe utopit ostatní zachránit.

2 Laira Laira | 15. ledna 2013 v 22:21 | Reagovat

[1]: Proč Ashe utopit ?

3 Luxya Luxya | 16. ledna 2013 v 18:56 | Reagovat

[1]:Ash - Ash ten Ash...ne postava v anime.

[2]: že ?

4 Laira Laira | 16. ledna 2013 v 19:09 | Reagovat

[3]: vím že myslela tamtoho z příběhu

Líbil se ti díl ?

5 KIRAType KIRAType | E-mail | Web | 13. července 2018 v 1:02 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama