Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

9.1. vodní síly stadionu!

4. září 2012 v 20:36 | Blue
http://dogasu.bulbagarden.net/comparisons/chronicles/ep06_sign05j_big.jpg
No...tak tohle je Blaknikté město? řeknu a podívám se na moji kamárdku Mici. No jdeme! Vykřikl Max. já myslela že běžíme na stadion ale uprostřed cesty se Ash a Max zastavily u stánku z Hamburgery..Samozřejmě..řekla jsem si. Tak jsme si vychutnaly Hamburger a konečně se vydaly na stadion. ale proč tam bylo tolik lidí? Ti jdou určitě zápasit na stadion! vykřikla jsem ale potom mě Max chytil za hlavu a otočil mě ke plagátu.,,Ne řekl Ash a mluvil dál. dnes se koná přectavení vodní krásek..

a maxovy se začly znova láskou rozbíhat slina po těch holkách které na plakátu byli.
Nech toho Maxi Blue chce na stadion zápasit! ona bude zápasit a my se jdem podívat na ty 3 ano? Max kívl a já taky. tak jsme vešly Max a Ash šli na Show a já hledala stadion,,Tak kde je ten stadion? pomyslela jsem si. Hledaly jsme stále stadion ale nic! a najedou jsme uslyšely nějaký potlesk šly jsme tam. viděly jsme tří dívky které dělaly ruzné triky ve vodě. viděla jsem i Maxe a Ashe ale nechtěla jsem za nimi chodit zase by se mě ptaly:tak rychle jo?..ne to opravdu ne!,,Mici počkáme než to skončí a zeptáme se jich na stadion.Mici kývla a my jsme tedy čekaly...čekaly...a potom jsem se rozhodla že to tu ještě omrknu. bylo to tu zajimávé! obří akvarium ve které plavalo spousty vodních pokemonů! a pak ke mě přišly ty tři dívky. ,,Ehm dobrý den kde je tady vodní stadion a kde je trenér?,,Ahoj jsi před ním stačí se otočit a trenerka stadionu,Misty by měla přijít za chvilku my jsme její sestry ale narozdíl od nás umí bojovat ale my jsme zase krásné!,,Jo jasně. v tom jsem přiběhla Misty. já jsem se podívala na ni a řekla:,,Moment.....neměla jste culík a nevapadáte na 12 ale na 15 a více.. Misty se zasmála trochu dospělejším hlasem:,,od té doby jsem vyrostla prosímtě. ,,Jo pardon..ale teť..Vyzívám tě na zápas. no dobře a kdyby ses ptala kde jsem byla jsem byla v pokécentru protože mě porazila jedna holka z nidoranem a kadabrou.takže tu už byla Kim. řekla jsem pro sebe. ,,Tak začnem ne!?,,no dobře..Ty vyzivately :D . postavila jsem se na zápasiště. ZÁPAS ZAČINÁ
volím si tebe! staryu! a já si volím Mici! Mici škrábavý útok! Staryu se vyhnul a začal se točit a trefil Mici! Mici vstávej upřený pohled! Staryu stuhnul! a zuřivý útok! to byla veliká rána! a v tom Mici použila železný ocas! Super mici naučila ses železný ocas! dobře Staryu ještě máš síli! vodní dělo! Vyskoč Mici! Mici vyskočila a tím uhla vodnímu dělu. a nárazový útok plná síla! ale bohužel staryu je taky strašně rychlý a skočil do vody. co teť Mici? rozhlížely jsme se všude kolem a najednou z vody vyskočil staryu a vrazil velkou silou do Mici. Mici skus to ještě přece se jen tak nevzdáme nebo snad ano? Mici se na mě podívala kývla a použila železný ocas. staryu opět uhnul ale mici pak nečekaně použila zuřivý útok a tím spadl staryu na zem a blikal mu kristal který má na sobě. STARYU NENÍ SCHOPEN ZÁPASU! Misty vrátila Staryu a vyvolila si pokeball a v něm byla.............................................
Starmie! vypadala hodně silně! já se podívala a nařídila mici železný ocas! Starmie pokud vím sice není tak rychlá ale přesto uhla a trefila mici svým vodní proudem..Mici tak zvládneš to! vyskoč at ji oslepíž a spadni na ni! ale starmie nebyla hloupá a použila bublinky a mici to trefilo a tím starmie i lehce uhla. MEOWTH TEDY MICI NENÍ SCHOPNA DALŠÍHO BOJE! nevadí ještě mám butterfree. volím si tebe!butterfree spací pyl! starmie pod vodu! Dobře butterfree počkej si! Starmie potom vyskočila a chtěla trefit butterfree! dobře butterfree prudký útok! útoky se srazily a oba pokemony to silně trefilo. Butterfree teť prudký útok! ale starmie použila vodní dělo,butterfree naštěstí uhla a použila vzdušný vír!a starmie zase vodní vír! střetlo se to oba to trefilo a zdemolovalo stadion!OBA POKEMONI NEJSOU SCHOPNI DALŠÍHO ZÁPASENÍ,JE TO REMÍZA.
Tak co budem dělat? Zeptala jsem se. No budeš muset porazit tohohle pokemona. Misty zakřičela: notak pojď sem nestyď se!
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20111002113312/pokemony/pl/images/d/df/File-May_Eevee.png
A najednou předemnou byla Eevee! to je eevee! vytahla jsem pokedex a ukázala jsem na ni:Eevee normalní pokemon. eevee je malá a hbitá a je to jedna z nejzvláštnějších pokemonu protože se vyvijí pomocí tří ruzných kamennů: pomocí vodního na vaporeona,z pomocí hromového na Jolteona a z pomocí ohnivého na Flareona.
tájo ta je krásná! tak ale ona není vodní typ? Misty začla podívat: No jednou jsem ji našla zraněnou a postaraly jsme se o ni tak u nás zustala. rádi bychom ji vyvinuly na Vaporeon ale ona nechce a ani není tak moc skušená. aha už chápu tak jo pojdme zápasit! Mici doufám že sis dost odpočala! mici kývla. tak jo začnem! v tom jsme si něčeho všimli.ale stadion je zdemolovaný z výbuchu..no nevadí budem zápasit venku. řekla jedna ze tří sester ale v tom se tu oběvil nějaký stroj chytil eevee,meowth aji ostatní pokemony u stadionu(Seel,Goolden,seaking,staryu,starmie,horsie) Ale to jsou zase oni! odřekly své blbé moto(no já ho tady řečnit nebudu :D) a už jely prryč! ne mici nevezmtete! chytla jsem se stroje a znažila jsem se znažila rozevřít umělou velkou robottickou ruku kde eevee a mici byly..mici už mohla ven vyskočila a osvobbozavala ostatní pokemony. protože raketaci nevěděly co se jim v zadu děje tak to bylo lepší. eevee byla taky osvobozena ale padala na zem asi z 4 metrové výšky! ja ji chytla a bolely mě záda..eevee zářily oči. to bude dobré eevee položila jsem ji. Misty si potom zvolila ještě jednoho svého pokemona kterého ani moc nepoužívá a byl to..Gyarados! giaradosy hyper paprsek! ten roztříšil stroj a rakeťáci odletěly se scény. vrat se gyaradosi. eevee potom přišla ke mě a říkala: eevee eve íííí éé íívííí! nebo co. Misty mi řekla:eevee asi chce putovat na tvých cestách stebou. vážně? ale pod jednou podmínkou! porazíš ji v zápase a když si ji chytíš získáš i slibený odznak! no dobře ale zápas bude nejspíš venku že?
venku
Tak jo Mici volím si tebe!
Eevee se na mě dívala a byla na ten souboj hodně připravená
https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSIJbb_Q3rFhW4gq8RjHeeVkNIQaJSYxS5HpF91mN7rqTdw1JE_6w
Mici škrábavý útok! Eevee uhla a zranila mici svým železným ocasem! Mici vstávej a taky železný ocas! opět se vyhnula a používá hvězdicový útok! mici zuřivý útok! ten hvězdice zničil a vytvořily se třpitky,ty šly na eevee a ta nic neviděla. dobře a železný ocas! to byla trefa! eevee se ale drží na nohou! otočila se a dále používá pisečný útok který mici oslepil! a potom ji trefila hvězdicovým útokem. Mici se otřepala a používá náraz. eevee se krásně vyhnula a trefila mici hlavovým útokem! a mici se tak tak drží na packách. mici notak upřený pohled! eevee ztuhla a mici ji trefila škrabavým útokem a hned potom železným ocasem! a eevee se z kutálela na zem! pokeballe leť!(eevee neměla pokeball) pokeball se kymácel a kymácel......kymácel.........................................................................................a cvak! eevee zustala v pokeballu! super chytila jsem eevee! Pak ke mě přišla Misty dala mi odznak a ještě mi poděkovala za záchranu pokemonů. naschle! pak příjdu k lavičce kde jsem viděla Maxe a Ashe. tak co získala jsi odznak? zeptal se Ash. Ano získala a dokonce mám novou kamáradku! eevee! to je super! řekl max. ale moment! řekla a povídala dál:to přectavení netrvalo tak dlouho kde jste byli? kluci se nervozně zasmáli: hehe...no no.... já mu skočila do řeci: beztak u toho stánku hamburgery! pak jsme se všichni smáli a šly jsme se vyspat do pokemonského střediska!

Ps: omlouvám se za moc krátkou epizodu(jako všechny ostatní) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Max Mers Max Mers | 5. září 2012 v 16:29 | Reagovat

heeej ja niesom brock :-S

2 Laira Laira | 5. září 2012 v 17:08 | Reagovat

[1]:kde to máš? nejsi brock

3 Max Mers Max Mers | 6. září 2012 v 14:04 | Reagovat

[2]: sak ale ked je v pribehu ze sa zalubim...NIESOM BROCK!!!

4 Blue Blue | 6. září 2012 v 17:00 | Reagovat

[3]: jakože přestaneš s náma cestovat? jestli to tak to né ty budeš cestovat pořád

5 Max Mers Max Mers | 7. září 2012 v 13:47 | Reagovat

[4]: NEEEEE....

6 Max Mers Max Mers | 7. září 2012 v 13:48 | Reagovat

[4]: teda vlastne ok :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama