Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

8.1. Maxova láska a broblémy na měsiční hoře!

4. září 2012 v 12:54 | Blue
Pokeball se stále kíve..všichni jsou velice napjatí! ale z pokeballu z nova vylezl pikachu! Max se uplně naštval a vzal muj pokeball z butterfree!nařídil mu spací pyl..ale neposlouchal..a jak jsem mu to řekla já poslech a uspal pikachu. Max vzal pokeball který ležel na zemi vedle pikachu a hodil ho! kíve se a kíve..ale chytil se! pikachu si zdříml a byl odpočatý max si ho zvolil a stále se na něj podivně koukal. Pikachu ho jen očmuchával. byl takový drobný..byl menší než Ashův pikachu. Ahojky! řekl Max..a pikachu mu řekl: Píííííkááááá..a stále se díval..no vrat se..Max vrátil pikachu a v tom uviděl nidorana ale Samičku! jeho nidoran se bezmězně zamiloval..dva nidorani se okukovaly a oba se navzájem zamilovaly! v tom jak byl Max na ně naklonení se před ním oběvily 2 nohy. Max se pomalu podíval nahoru a..byla před ním dívka..Max se taky zamiloval a já si dala ratši ruku na tvář a otočila jsem se...Ash řekl: podle mě to stejné jako s těmi nidorany nebude..Jak se jmenuješ?řekl potom Max a stále se srdíčky a slinami na tváři hleděl na krásnou dívku..tá odpověděla: Kim..Lionová ty? Max..Mers..a dokonce omdlel! no to trvalo snad hodinu než se probral..pak mu Ash řek:Týjo ty si omdlel..to je fakt tak krásná nebo co?..já řekla:to si mluvil o mě? Ash: Ne o Kim..Hahaha! řekla Kim: ty na mě nemáš..ehm jak se jmenuješ? já na to: Blue ash se potom přiklonil a..a já Ash!ale ona se na tvoje jmémo neptala Ashi..řekla jsem..Ash:no jo no..*kopl do kamene* No pokračuji. řekla kim a mluvila dál. Blue ty na mě nemáž! jsem 10000000000000000% silnější než ty! tak si dáme zápas ne? řekla jsem velice naštvaně. no víž..nedáme si zápas na měsiční hoře? ......hmm to není špatný nápad......řeknu si pro sebe a všichni 4 jdeme na měsiční horu!
--u hory--
Hm..a není to jeskyně?..zeptal se Ash a Kim odpověděla:No dalo by se říci ale je to velká jeskyně! takže hora podívej se pořádně! Ash kívl a podíval se nahoru..nojo....
věšly jsme do jeskyně tedy pardon hory a hned jsme už viděly pokemony
http://images.wikia.com/pokemon/images/f/f6/Abra.pngByl to Zubat. hm..toho si chytím! řekla jsem. ale než jsem se nadáka zubat odletěl ale za to mě vyzvala konečně Kim! hahaha zápas je 1 na 1 bereš?...Já kívla na souhlas. První si volím.....Abru! z pokeballu vyletěla abra..kdo je to? POKEDEX: abra psychický pokemon. většinu dne zaspí..ale přesto díky svým psychickým silám je schopna bojovat. No dobře a já si volím Butterfree! Butterfree ochromujicí pyl! abro teleportuj se! abra se teleportovala a uhla tak utoku..týjo..řekla jsem si..butterfree prudký útok! abra se znova telerportovala! používej pořád prudký útok! butterfree pořád útočila ale abra se vždycky teleportovala! butterfree už byla vyčerpaná. abra potom skusila metronom který trenovaly už před tím.! použivala ho a vytvořil se plamenomet a ten vyřídil butterfree! butterfree byla si užasná vrať se. Dobrý zápas! potřesem si rukou ale najednou začne křičet Max! tenhle díl je o mě! no jo no dobře..Usměje se Max a jde ke Kim..oh to bylo jasné že vyhraješ!Ona kívla a řekla: co jiného..ehmm..jak že se to jmenuješ? ehm Max..aha jojo..Co jiného Maxi. Cha cha cha cha
No jdeme? řek Ash a my jsme šli. Nidorani se na sebe pořád koukaly zamilovaným pohledem.V tom jsme slyšely nějaké: áá máme je!..co to bylo? řek Ash a bežel za tím hlasem. počkej na nás! řekla jsem a běžely jsme za Ashem který běžel za hlasem..schovaly jsme se za kámen a viděly opět rakeťáky jak mají ve velké obří a vypadáto že i pevní síťi pokemony!(Zubaty,Geodudy,Parase,Clefary a ochránce jeskyně Onixe)no to musí být ale pevná síť..pomyslí si Kim.My jim to překazíme ale jak? řekla jsem a už jsme vymýšlely plán.
o 10 minut později
Tak nidorani. říkal Ash. tak v klidu si běžte kolem raketáku jakoby tam nebyly.ano? nidorani kývli a jen tak v klidu si šli. jejich meowth se podíval a řekl:Hele nidorani pro šéfa se hodí taky! á! skočil po ni a dal je do malé klece,takže si nevšimly že mi mezitím se snažily osvobodit pokemony ze sítě.ti obdivovaly nidorani. no jo ale my jsme se babraly se síti ale vubec nešla zničit! Abro ven! použí metronom..všichni nevěděly co bude..abra použila proměnu ale na koho? použila proměnu na Meowth.dobře Mici škrábavý útok skuste to zničit! protože sít už byla trochu od nás poškozená se konečne sít zničila a pokemoni vyběhly ven. v tom se otočily Rakeťáci! Ekansi a Koffingu ven! vykřikly a ekans kupodivu jedovým podnutí abru zmenil spádky a pusobil na ní jed. abro vrat se. Nidorane jedové bodnutí! Max se otočil na svého nidorana a nařídil mu to samé. sice to ekanse a koffinga trefilo ale moc je to nezranilo. kofing mi potom narazil do Mici a Ekansi taky. Mici..Butterfree ven vzdušný vír! Pidgey,spearow vy taky! řekl Ash a Max a vytvořilo to vír! to odfouklo Ekanse koffinga a mewoth na raketáky. Max si inhed zvolil pikachu a společně z Ashem mu nařídil bleskový útok! takže dva bleskové útoky spusobily výbuch a rakťáci odletěly ze scény. Super zvlády jsme to! Cesta po jeskyni už byla nudná.

--jak jsme vyšly z jeskyně--
Kim vyzvala Maxe na zápas! Zakřičím jak jsem to slyšela. Ash se zahlásil že bude rozhodčí postavil se a řekl: Zápas 1 na 1! Dobře Abro volím si tebe znova xD. a já skusím nováčka pikachu ven! Pikachu narazový útok! abro teleportace a metronom. ale tentokrát z metronomu byl náraz. a pikachu použil bleskový útok a abru trefil. a náraz! Pikachu se opět trefil a abra vypadá vyřizená. jak už chtěl Ash říct že je konec zápasu ale abra zazářila a byla zní kadabra!
http://pldh.net/media/dreamworld/064.pngSuper já mám kadabru! řekla Kim a nařídila jí matoucí útok! ten kriticky pikachu trefil a bylo po něm. ou vrať se...já jsem potom vytáhla pokedex:Kadabra psyhcický pokemon,další stadium Abra. narozdíl od abry která umí většinou jen teleportaci se po vývinu muže naučit ruzný psychycký útok! pozor na ni! Vrat se kadabro. Max ještě po ní slintal jak odcházela..
No tak max je zamilovaný,jeho nidoran taky ale já mám Rivalku!..ahjo..pomyslím a sama pro sebe řeknu:Pokračovaní příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 4. září 2012 v 14:16 | Reagovat

tak to si tam mala co dat XDDD ale pekny diel

2 Blue Blue | 4. září 2012 v 14:33 | Reagovat

[1]: dobrý co? xD i mě se libí :-)  :-)

3 Luxya Luxya | 4. září 2012 v 14:59 | Reagovat

Pěkný díl.Povedl se ti

4 Blue Blue | 4. září 2012 v 15:28 | Reagovat

[3]:jo díky ;-)

5 Max Mers Max Mers | 4. září 2012 v 17:28 | Reagovat

[3]: pravda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama