Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

11.1. Bulbasaur a pokemoni!

23. září 2012 v 10:00 | Blue
Tak..Kdy už tam budem? optal se Ashe Max. jak to mám vědět? jak asi! Já jsem je ratši chytla za ucho a táhle je pryč. kdy už toho přestanete? víte stratily jsme se...tak asi za tři dny! Ahjo...Tak pojdte kluci! v tom byl předemnou malý odish. já jsem už věděla o koho se jedná a chtěla hodit pokeball. ale to najednou skřový vylezly uponky a pokeball odrazily. pak stama vylezl bulbasaur. Super to je bulbasaur! toho musím mít! Bulbasaur vrčel a já se jen dívala. dobře já
http://4.bp.blogspot.com/-eCQcuRiQIfE/TV363UwfKXI/AAAAAAAAAEs/znCYCBG3PAk/s320/Bulbasaur%2BPic%2B1.pngsi volím eevee! eevee použí nárazový útok! Bulbasaur se vyhnul a na eevee používá listovou břitvu která jí zranila. nevadí eevee železný ocas! to už bulbasaura trefilo. ale stále pokračuje a použil spací pyl. eevee byla hodně ospala a v tom ji bulbasaur vyřadil z boje nárazovým útokem. eevee vrať se. v tom už bulbasaur utekl. ale né promarnila jsem šanci mít bulbasaura! Notak Blue to si tak nemůžeš brát. řekne Max a my jdeme dál. --Zatím rakeťáci kteří zápas sledovaly(potají)-- Hmmm ten bulbasaur...mohly bychom ho dát šéfovy co vy na to? jejich mluvicí meowth i James souhlasil tak šli někam do lesa dělat past. My jsme zatím běžely tam kde byl bulbasaur. jak jsme ho uviděly byl sním ještě Ivysaur..A ti si něco asi říkaly.
Bulba saur! bulba bulba saur! Ivy saur saur ivy, saur suar saur..ivy ivy!!saur..!*žduchne bulbasaura* saur..řekl ještě ivysaur a odešel pryč. bulba..řekl smutně. My jsme se za bulbasaurem rozeběhly. Bulbasaur už byl tak smutný že mu bylo jedno že ho vidíme takhle. nebud smutný bulbasaure! Co se stalo? Bulba saur...bulba!!!!soooooooooor! Mici,pikachu a nidoran začly normálně brečet! ale my jsme pořád něvěděly co se mu stalo. mici mi to vysvětlovala a začla to ukazovat z Pikachu. Takže jsme zjistily toto: Bulbasaur by se rád přidal k ivysaurům(je jich víc a tamten byl vůdce) A on mu řekl že když bude nějak chránit les jako oni. Tak proto nám zabránil chytit Odishe. ale Ivysaur na něj křičel protože to udělal špatně...že pokemoni se chytat mohou a že je k ničemu. Nás všechny to dojalo tak že jsme brečeli. Když v tom nad námi letěl balon ve tvaru meowth! To budou rakeťáci! vykřikla jsem a my jsme běžely za nimi. ale to už Raketáci chytly IVysaury kteří byli kousek odtud.(Ivysauru bylo asi 7) Sor! Vykřikl bulbasaur a byl zděšený. Notak musíme je porazit a zachránit.
Ekansi a koffingu ven! řekly raketáci a protože jsme to nečekaly nám odrovnaly Mici,Pikachu a nidorana
Ale né! v tom se jakoby přihlasil bulbasaur a použil uponky. jeden uponek chytil koffinga a druhý uponek ekansiho. pak je trefil listovou břitvou a schodil je silně na zem. Vrat te se. raketáci odvolaly své pokemony ale stejně se zasmáli: Tak jste nám možná vyřadily pokemony z boje,ale pořád máme Ivysaury! cha cha a rovnou si chytíme pár zdejších pokemonů. v tom se oběvila druhá sít a chytla nějaké pokemony kolem(konkrétně Pidgey,Rattaty a Odishe) Ale to né! Vykřikl Ash ale bulbasaur byl docela v klidu a použil velikou listovou břitvu která prtrhla síť a všichni pokemoni spadly na zem ale byli v pořádku. Jo to je super! Řekly jsme všichni a Ivysaurové nabíjely sluneční paprsek! a to ho použily všichni takže balon vybouchl a Rakeťáci zmizely ze scény. ale potom se bulbasaur otočil ke mě. Ty chceš pořadný zápas? Bulbasaur kívl. o znamená že si tě mohu chytit! eevee ven! nastala odveda! dokážem že jsi super eevee!
Tak jo eevee! začni železným ocasem! Eevee se rozeběhla vyskočila a použila železný ocas. Bulbasaur jí ale chytil.
http://2.bp.blogspot.com/-yEWEUiLRp0U/T0ayoiUNGWI/AAAAAAAAAzQ/olHOM5z1aWM/s1600/Vine+Whip.jpg
Svým úponkovým útokem. pak ji asi dvakrát uhodil o zem. eevee notak skus se stěch úponků nějak oddělat! eevee se mrskala a házela sebou ale nijak to nepomáhalo. notak! skus....hm...kousni uponky bulbasaura! eevee bulbasaura kousla a ten je jí pustil. dobře a teť použí prudký útok! ten Bulbasaura trefil ale stále zápasí. ale i bulbasaur trefil eevee. a to nárazovým útokem! eevee notak bojujme! eevee vyskočila a znova použila železný ocas a jak jí chtěl bulbasaur znova chytit se jakoby odmrskla a trefila silně bulbasaura. Bulbasaur se odkutálel k zemi. dobře..Pokeballe let! Na bulbasaura mířil pokeball. chytí ho?...............................................................................................
Asi po minutě se pokeball přestal hýbat. Jupí! chytli jsme ho! WOW!!!
Bulbasaure pojď ven! máš právo se rozloučit! Bulbasaur přišel k Ivysaury a ten už má k němu respekt. usmál se na bulbasaura a vytáhl jeden svůj úponek. bulbasaur tedy také a bylo to jakoby si podali ruce. pak jsem ho nechala ještě chvíly aby šel snáma a prohledl si les. tak to bylo zase jednou užasné dobrodušstvý!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luxya Luxya | 23. září 2012 v 20:14 | Reagovat

Krásný a povedený díl.

2 Blue Blue | 23. září 2012 v 20:15 | Reagovat

[1]: Jé tak to děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama