Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

7.1. víc než Muzeum! a nový kamarád

31. srpna 2012 v 22:50 | Blue
No jsme tady. no už jsme tu byli..řekl Ash a já mu odpověděla: Není to jedno? mluvíš jakoby by byll tohle jen nějaký příběh který se píše na blog a ty si vypraveč.pojdme do toho Muzea! vstoupily jsme zaplatily a dívaly se, WOW. řekl Max a díval se na Skameněly Kabutobse a Kabuta.
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/119/c/e/kabutops_missingno__sprite_by_juanito316ss-d321ako.pngHm..Kabutops je Lepší. Řekl Max a šel dál. Ash se zadíval na Omanyte a Omastar! Hmm....ťutu omanyte..pomyslel si. oni se dívají na ty chudinky? pcha! řeknu si a znova se otočím na Areodactila. Ah toho chci..řeknu si a hledím na něj z otevřenou pusou. Příjde ke mě Ash. Hele na tohle se musíš podívat! Běžela jsem za Ashem a on my ukázal nějakou podivnou *starou* kamennou tabulku,na které byly nějaké podivné hierokgifi..já jsem se koukla udiveně a podívala jsem se dolů na popis a bylo tam napsané: Tahle tabulka je zřejmě stará 10 000 let a je na ní zřejmě napsané toto(podle možného jazika pokeanština) :Jednou se to stane..strašlivé síly se střetnou a budou ničit vše kolem! obrovské kamenné nestvůry se budou prát o to kdo je silnější ale nakonec si uvědomí že nemá cenu ničit ale už bude pozdě. Co to má byt? řeknu si. asi nějaká bachorka! řekne Max a jde se dívat na Obrazy pokemonů a dalších věcí v druhém patře. Ale Ash přemíšlel.....já jsem řekla: muže to být pravda ale to se stane tak ta 10 let a to my budem jinde xD. Ash se zamyslel a už šel nahoru za Maxem. já jsem se ještě zadívala na 2 Kabutopse vedle tabulky ve tvaru jako by spolu bojovaly. Mici ale nakloní trochu víc a spadne knim(nebyly ve skle jen byl kolem nich ten takový provaz však víte) Mňáu Mňáu! mnoukala Mici a zakopla o Kabutopsovu nohu a oba shodila na zem! Mici! vezmu ji a narovnám kabutopse. ty tyt ty! mohly jsme platit pokutu! podívam se na ni a ona kývne že se to příště nestane. příjde Ash a Max a řeknou že bychom mohly jít nebo se jestli se ještě chci podívat na Obrazy nahoře. ale v tom obě kostrx kabutopsů..zasvítily jim červeně oči! my jsme se lekly! najednou kolem nich byla Velká bíla záře. Všichni lidi kolem se dívaly!a Kabutopsé ožily! já vytáhla svůj pokedex: Kabutops Kamenný/vodní pokemon. Tenhle pokemon už vyhynul. nikdp přesně neví jestli ještě žijí ale ví se to že byly velice nebezpeční kdyby se střetly 2 by to byla velká bytva a bylo by hodně škod. Ou...řekl Max a všichni lidi kolem utíkaly kromě nás tří.Kabutopové se na sebe podívaly zamračily se na sebe navzájem a začly se sekat a další kraviny XD
Bojovaly mezi sebou zničily tabulku a tet jakoby chtěly zničit i ostatní věci! musíme jim v tom zabránit! řekla jsem a Vyvolila jsem si svoji čerstvě vyvinoutou ružovou butterfree. Max si zvolil svého nidorana a Ash Pidgeho! Nidorane super tesák! Pisgey zrcadlový let! Butterfree Spevnení a potom hned ovinovací útok!útoky byly silné ale..na super tesák nastavily své řezáky a spíš nidorana to ranilo,na zrcadlový let tak tak uhly a trefily nárazem pidgeho,na butterfree se sice ovinuly ale zničily to ale naštěstí se na jejich řezavý útok nic neudělalo protože se butterfree ochránila spevnením! co budeme dělat? no mohu skusit.......butterfree prudký útok! dvě praveké stvůry uhly a tet už silně řezáky trefily butterfree..já přiběhla kní. není ti nic..Ash nařídil Pikachu at použije bleskový útok ten je sice trefil ake neublížil jim i když byly z části vodní typ. Kabutopsové se naštvaly vyřídily Pidgeho Pikachu nidorana i spearow když si ho zvolil Max. už se vrhaly na butterfree. Butterfree notak ovinovací útok plná síla! Butterfree ovinul Kabutopse a ti byly uplně ovinutí! a spací pyl! butterfree je uspal a jak mile usly znova skameněly a bylyz nich už je kamenná těla která se ani nehnula..Pak nám dal ředitel muzea vyznamenaní za záchránu muzea a předal nam i medaily. my jsme se usmály poděkovaly a cestou k měsíční hoře jsem řekla:Ta legenda na tabulce byla pravdívá ale byla tam velká chyba! to oni si neuvědomily ti by ničily dál ale až usly si to uvědomily proto bylo pozdě. a začla jsem se smát...ach já chci konečně nového pokemona! vykřikl naštvaně Max a hledal všude v trávě! a jako narozkas uviděl v trávě čmuchajícího pikachu. Toho musím mít!
Pikachu se podíval na pikachu od Ashe a řekl jakoby pokéjazykem: Ahojky! já jsem Pikachu ale chci být Raichu...
Ja si tě prostě chytím! Max se tvářil jako nějaký blbec a zvolil si Spearow! vím že si v nevýhodě ale to dokážež! křídlový útok! jelikož pikachu byl ještě moc mladý a nebyl ani tak rychlý ho útok trefil...pikachu se schopil a používá náraz..spearow uhni a vzdušné eso! opět se trefil a pikachu má kolem hlavy kachničky xD. JO! a tet si tě chytím! Pikachu ale uhl pokeballu a zápasí dál.no dobře vrat se Spearow! nidorane ven a dvojtý kop! Pikachu se najednou zrychlil a uhnul. potom se naučil bleskový útok!(neuměl ho) a trefil nidorana..nidorane mužež pokračovat? nidoran kívl. dobře jedové bodnutí! Nidoran použil jedové bodnutí a to už i tak vyčerpaného pikacu trefilo. Super a pokeballe volím si...my jsme spadly na zem..oj..promin pokeballe leť!
chytí Max Pikachu? a jak to bude z tou měsiční horou? pomyslím si...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 22:54 | Reagovat

pockaj s tym pockaj...este nemam  precitanu ani 6 :D

2 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 22:57 | Reagovat

[1]: tak si ji dočti XDD

3 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 23:14 | Reagovat

tesim sa :-)

4 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 23:18 | Reagovat

[3]: hmm to se těš objeví se tam i rival a díl bude hlavně o tobě :-D

5 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 1. září 2012 v 0:43 | Reagovat

jee jupii....zzzz (spim) tak dobru

6 Luxya Luxya | 1. září 2012 v 12:56 | Reagovat

:DPěkný díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama