Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

6.1. Vyzívame tě Brocku!

30. srpna 2012 v 13:09 | Blue
Druhý den jsme přišly ke stadionu a zaklepali jsme na jsme na dveře..dveře se otevřely a my viděla kamenné pole..a viděli jsme Brocka..,,Vyzívám tě! vykřikl první Ash. ,,Dobře a vy dva chcete taky zápasit?,,ehmm ano..řekli jsme oba naráz a šli si sednou do tribuny. tak jo jen ty si smíž měnit pokemony já ne a zápas je dva na dva.,,jasně..pidgey vylez ven!,,Dobře já si volím Geoduda..řekl brock a zahájil zápas. Pidgey klovaví útok! ale ten Geodudovy nijak neublížil a geodude pidgeho vzal a hodil o kamennou zem..pidgey mužež pokračovat?zeptal se ash...pidgey vstal a použil zrcadlový let..je to velice rychlý útok a geoduda to trefilo critickým hitem a ten ještě spadnul na zem! a tornádo! toho taky ranilo točila se mu z toho hlava a padl vyřízen. super pidgey vrať se! pikachu volím si tebe!,,Onixy do boje! před pikachu se oběvil veliký onix a já vytáhla pokedex:Onix kamenný pokemon.tento veliký kamenný had muže svého protivníka z nevelkou návahou vyřidit z boje. jeto zatím nejdelší pokemon(nezapomente že tu je zatím jen kanto!) no dobře pikachu bleskový útok!
http://images.wikia.com/pokemon/images/b/b2/Onix.pngAle bleskový útok nic z kamenným obrem neudělal.ten se otřásl a používal nárazový útok. Pikachu vyskoč! pikachu vyskočil na Onixovu hlavu a pevně se chytil rohu který na hlavě měl..Onix se otřásal už byl stoho velice vyčerpaný pikachu nemohl vubec sundat..Pikachu blesk uplně všude!zakřičel Ash a Pikachu použil veliký bleskový útok všude se to blýskalo a blesk byl tak silný že se spouštěl alarm jako že hoří a všude jakoby pršelo. Onix byl už hodně slabý a padl na zem. Super pikachu plácly jsme si! Brock se podíval a řekl že na to že si byl ve výhodě si byl skvělý a předal Ashovy odznak..vy dva! mužete příjt zítra! řekl brock a my jsme odešli.
Ukaž ten odznak! Blue už jsem ho Ukazoval 3x! no nevadí ale i tak..dobře ale naposled..je nadhérný! ale těším se spíš na vodní odznak kamenné typy v oblibě nenám. zamumlala jsem a my jsme si pronajmuli později pokoj v pokécentru..já přemíšlela jak budu zápasit..Mici se na mě dívala a metapod jakobybyl mrtvý. hmm jako caterpie sním byla větší sranda.pomyslím a to samé si pomyslí mici. no nevadí.vratím metapoda do pokeballu a mici mi usnula na klíně.

--druhé ráno--
STÁVEJTE! zařval Max. co je? řekly jsme já a Ash ospale. no dobře já jdu na staddion..já jsem se breskulichle převlékla a běžely jsme na stadion. Ash byl udychaný ale mi plný energie. Max otevřel dveře a vyzval brocka! no dobře zápas je 2 na 2
a Brock si zvolil Geodude
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20071214131914/nintendo/en/images/1/12/Geodude.png
A já si volím Spearow! vykřikl max! spearow tornádo! geodude to neublížilo ale zato bylo všude tolik prachu že Geodude nic neviděl! Super spearow! ještě větší tornádo použí uplně velké tornádo! Geoduda to uplně oslepilo! tak a klovaví útok! ale Spearow se naučil Vzdušné eso a trefil critickým hitem Geodude geodude spadl na zem vyřízen..vrať se..Onixi! ven a kamennou smršť! řekl energicky brock a jednou ranou viřídil spearow..vrat se.. Nidorane!!ven a jedové bodnutí! Onix uhnul a nárazem trefil nidorana..notak nidoraneještě jednou jedové bodnutí! jedové bodnutí bylo silné a Onix je jakoby zajedovaný XD . super a jedové žihadlo! to ho uplně otrávilo a je po Onixovy..jupí! oh tu máš odznak..zítra mužež ty..ehm jak se jmenuješ? Blue..řekla jsem..no dobře zítra mužež přijít ty Blue..ale na tebe opravdu pochybuji..meowth vypadá jako malý mazlíček nebo jako mládě rattaty..Mici se naštvala a prskala..neboj mici to nic není..vzala jsem ji a znova jsme se šli vyspat do pokéstřediska.já jsem přemíšlela....hm..ale pak jsem usnula...

bylo ráno já vstala a Kluci spali..no co nechám je spát a běžela jsem na stadion. Vyzívám tě! brocku! hmm to si ty..zápas je 2 na 2 to už víš! Tentokrát si Brock první zvolil Onixe! dobře Mici! ven a upřený pohled! Onix se nemohl hýbat! jo a šktábavý útok! ale nic se nestalo..onix zhodil Mici na zem a zajel pod zem..mici tikam nehod! stuj pevně na místě! Onix ji chěl narazit ale mici se chytla ta roh jako pikachu! a protože byl Onix velký Mici vyskočila a znova spustila požarní poplach(dotkla se a škrábala) a všude byla voda a onix opět celý pokrý! super a tet škrabavý útok! tak a je po Onixovy..no nevadí Geodude ven! kamenná smršť! ta Trefila moji mici a ta je vyřizená uplně..no dobře Metapode ven! Spevnění 2x! metapod se spevnila a naraz geoduda jí nic neudělal super! náraz! ale já zapomněla že metapod umí jen spevnení..ahjo...Geodude použil 2 kamenou smršt a tá byla moc silná a zničila štít Metapoda! vtom přišel Max a Ash:příště nám řekni!prominte nechtěla jsem vás budit....ukapla mi zlza a podívala jsem se na rozřízlého metapoda..Promin řeknu smutně..ale najednou!
(toho buttterfree jsem vybarila já tak nekopírovat xD byl fialový ale já ho vybarvila)

Vyletěl z metapoda nadherný butterfree! jé ten je krásný vytahnu pokedex: Butterfry vyvinutá forma metapoda. narozdíl od metapoda umí létat a ovladá nejruznější pili a útoky! muže umět i spevnění" tento Buttrefree má jiné obarvení není shiny ale je ružový. týjo super! butterfree spací prášel! butterfree uspala Geodude. a Prudký útok! Geoduda to orrazilo o zed cricitacem a je vyřízen..Brock mi dal odznak a my jsme konečně mohly jít se podívat do Muzea! super! ale před muzeem nám něco došlo.musí zápasit jen jeden..řekl max a vytáhla 3 špejle a jedna znich stoho byla krátká.ten kdo bude mít kratkou bude zápasit na stadionech jen on..Braly jsme si a kratkou jsem měla já! super! skákala jsem jak blázen..a co uděláte se svými odznaky..nevím nechám si je na pámátku..řekl Ash a dodal:mám radši koo soutěže.. a max řekl taky že si ji nechý nebo dá mámě chce být spíš trener..ale nechci moc ty osznaky ale přesto nejlepší je pochytat co nejvíc pokemonů!.aha..no a my jsme šli do pokécestra a potom do muzea...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luxya Luxya | 30. srpna 2012 v 13:13 | Reagovat

Dobrý !!!

2 Blue Blue | 30. srpna 2012 v 13:16 | Reagovat

[1]: to si nemohla přečíst tak rychle :D

3 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 22:58 | Reagovat

[2]: a preco si ho vyfarbila??? pacil sa mi fialovy nie ruzovy :O

4 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 22:59 | Reagovat

[3]: ale tenhle je prostě ružový no..
jiank líbil se ti aspon trochu díl?

5 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 23:00 | Reagovat

ja nechcem byt chovate :-/

6 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 23:01 | Reagovat

[4]: ano...a mozem ist citat dalsi :D

7 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 23:01 | Reagovat

[5]: nevim ale vím že se něčeho učastníš a..počkej...mám to na jazyku..budeš trener ale nebudeš mít odznaky ok?

8 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 23:03 | Reagovat

[7]: hmm...preco..sak uz mam prvy tak co XD

9 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 23:08 | Reagovat

[8]: pak jsem si uvěmila že nemohu psát milion zápasu ale co budete zápasit v hodně zápasech ;-)

10 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 31. srpna 2012 v 23:10 | Reagovat

[9]: ok...

11 Blue Blue | 31. srpna 2012 v 23:14 | Reagovat

[10]: doufám že si čteš 7

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama