Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

Srpen 2012

7.1. víc než Muzeum! a nový kamarád

31. srpna 2012 v 22:50 | Blue
No jsme tady. no už jsme tu byli..řekl Ash a já mu odpověděla: Není to jedno? mluvíš jakoby by byll tohle jen nějaký příběh který se píše na blog a ty si vypraveč.pojdme do toho Muzea! vstoupily jsme zaplatily a dívaly se, WOW. řekl Max a díval se na Skameněly Kabutobse a Kabuta.
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/119/c/e/kabutops_missingno__sprite_by_juanito316ss-d321ako.pngHm..Kabutops je Lepší. Řekl Max a šel dál. Ash se zadíval na Omanyte a Omastar! Hmm....ťutu omanyte..pomyslel si. oni se dívají na ty chudinky? pcha! řeknu si a znova se otočím na Areodactila. Ah toho chci..řeknu si a hledím na něj z otevřenou pusou. Příjde ke mě Ash. Hele na tohle se musíš podívat! Běžela jsem za Ashem a on my ukázal nějakou podivnou *starou* kamennou tabulku,na které byly nějaké podivné hierokgifi..já jsem se koukla udiveně a podívala jsem se dolů na popis a bylo tam napsané: Tahle tabulka je zřejmě stará 10 000 let a je na ní zřejmě napsané toto(podle možného jazika pokeanština) :Jednou se to stane..strašlivé síly se střetnou a budou ničit vše kolem! obrovské kamenné nestvůry se budou prát o to kdo je silnější ale nakonec si uvědomí že nemá cenu ničit ale už bude pozdě. Co to má byt? řeknu si. asi nějaká bachorka! řekne Max a jde se dívat na Obrazy pokemonů a dalších věcí v druhém patře. Ale Ash přemíšlel.....já jsem řekla: muže to být pravda ale to se stane tak ta 10 let a to my budem jinde xD. Ash se zamyslel a už šel nahoru za Maxem. já jsem se ještě zadívala na 2 Kabutopse vedle tabulky ve tvaru jako by spolu bojovaly. Mici ale nakloní trochu víc a spadne knim(nebyly ve skle jen byl kolem nich ten takový provaz však víte) Mňáu Mňáu! mnoukala Mici a zakopla o Kabutopsovu nohu a oba shodila na zem! Mici! vezmu ji a narovnám kabutopse. ty tyt ty! mohly jsme platit pokutu! podívam se na ni a ona kývne že se to příště nestane. příjde Ash a Max a řeknou že bychom mohly jít nebo se jestli se ještě chci podívat na Obrazy nahoře. ale v tom obě kostrx kabutopsů..zasvítily jim červeně oči! my jsme se lekly! najednou kolem nich byla Velká bíla záře. Všichni lidi kolem se dívaly!a Kabutopsé ožily! já vytáhla svůj pokedex: Kabutops Kamenný/vodní pokemon. Tenhle pokemon už vyhynul. nikdp přesně neví jestli ještě žijí ale ví se to že byly velice nebezpeční kdyby se střetly 2 by to byla velká bytva a bylo by hodně škod. Ou...řekl Max a všichni lidi kolem utíkaly kromě nás tří.Kabutopové se na sebe podívaly zamračily se na sebe navzájem a začly se sekat a další kraviny XD
Bojovaly mezi sebou zničily tabulku a tet jakoby chtěly zničit i ostatní věci! musíme jim v tom zabránit! řekla jsem a Vyvolila jsem si svoji čerstvě vyvinoutou ružovou butterfree. Max si zvolil svého nidorana a Ash Pidgeho! Nidorane super tesák! Pisgey zrcadlový let! Butterfree Spevnení a potom hned ovinovací útok!útoky byly silné ale..na super tesák nastavily své řezáky a spíš nidorana to ranilo,na zrcadlový let tak tak uhly a trefily nárazem pidgeho,na butterfree se sice ovinuly ale zničily to ale naštěstí se na jejich řezavý útok nic neudělalo protože se butterfree ochránila spevnením! co budeme dělat? no mohu skusit.......butterfree prudký útok! dvě praveké stvůry uhly a tet už silně řezáky trefily butterfree..já přiběhla kní. není ti nic..Ash nařídil Pikachu at použije bleskový útok ten je sice trefil ake neublížil jim i když byly z části vodní typ. Kabutopsové se naštvaly vyřídily Pidgeho Pikachu nidorana i spearow když si ho zvolil Max. už se vrhaly na butterfree. Butterfree notak ovinovací útok plná síla! Butterfree ovinul Kabutopse a ti byly uplně ovinutí! a spací pyl! butterfree je uspal a jak mile usly znova skameněly a bylyz nich už je kamenná těla která se ani nehnula..Pak nám dal ředitel muzea vyznamenaní za záchránu muzea a předal nam i medaily. my jsme se usmály poděkovaly a cestou k měsíční hoře jsem řekla:Ta legenda na tabulce byla pravdívá ale byla tam velká chyba! to oni si neuvědomily ti by ničily dál ale až usly si to uvědomily proto bylo pozdě. a začla jsem se smát...ach já chci konečně nového pokemona! vykřikl naštvaně Max a hledal všude v trávě! a jako narozkas uviděl v trávě čmuchajícího pikachu. Toho musím mít!
Pikachu se podíval na pikachu od Ashe a řekl jakoby pokéjazykem: Ahojky! já jsem Pikachu ale chci být Raichu...
Ja si tě prostě chytím! Max se tvářil jako nějaký blbec a zvolil si Spearow! vím že si v nevýhodě ale to dokážež! křídlový útok! jelikož pikachu byl ještě moc mladý a nebyl ani tak rychlý ho útok trefil...pikachu se schopil a používá náraz..spearow uhni a vzdušné eso! opět se trefil a pikachu má kolem hlavy kachničky xD. JO! a tet si tě chytím! Pikachu ale uhl pokeballu a zápasí dál.no dobře vrat se Spearow! nidorane ven a dvojtý kop! Pikachu se najednou zrychlil a uhnul. potom se naučil bleskový útok!(neuměl ho) a trefil nidorana..nidorane mužež pokračovat? nidoran kívl. dobře jedové bodnutí! Nidoran použil jedové bodnutí a to už i tak vyčerpaného pikacu trefilo. Super a pokeballe volím si...my jsme spadly na zem..oj..promin pokeballe leť!
chytí Max Pikachu? a jak to bude z tou měsiční horou? pomyslím si...

Blue

31. srpna 2012 v 21:44 | Blue
http://pokemaniak.cz/images/multimedia/obrazky/ikonky/game/i_girl_fl.gif
Nejhlavnější postava
Jméno:Blue
přijmení: Smerisová
Věk:10
Zaměření: Trenerka a někdy i koo
Region:Kanto
Rodné město: Oblázkové město
Něco málo o Blue
Ahoj jsem Blue. muj pokemon je Tady Mici(meowth) je super!
zbožnuji všechny své pokemony muj první chycený je Caterpie která se vyvinula už na Butterfree
Pokemoni
Meowth
Mici-Meowth
pohlavý: Samička
Caterpie->Metapod->
Pohlavý:Samička


Jiné profily!

30. srpna 2012 v 13:34 | Blue
Vylepším profily!
budou jiné uvidíte!

a všechny neregnu vyberu si pár(určiě bude mezi nimi kotatko505 xD)
no těžte se

6.1. Vyzívame tě Brocku!

30. srpna 2012 v 13:09 | Blue
Druhý den jsme přišly ke stadionu a zaklepali jsme na jsme na dveře..dveře se otevřely a my viděla kamenné pole..a viděli jsme Brocka..,,Vyzívám tě! vykřikl první Ash. ,,Dobře a vy dva chcete taky zápasit?,,ehmm ano..řekli jsme oba naráz a šli si sednou do tribuny. tak jo jen ty si smíž měnit pokemony já ne a zápas je dva na dva.,,jasně..pidgey vylez ven!,,Dobře já si volím Geoduda..řekl brock a zahájil zápas. Pidgey klovaví útok! ale ten Geodudovy nijak neublížil a geodude pidgeho vzal a hodil o kamennou zem..pidgey mužež pokračovat?zeptal se ash...pidgey vstal a použil zrcadlový let..je to velice rychlý útok a geoduda to trefilo critickým hitem a ten ještě spadnul na zem! a tornádo! toho taky ranilo točila se mu z toho hlava a padl vyřízen. super pidgey vrať se! pikachu volím si tebe!,,Onixy do boje! před pikachu se oběvil veliký onix a já vytáhla pokedex:Onix kamenný pokemon.tento veliký kamenný had muže svého protivníka z nevelkou návahou vyřidit z boje. jeto zatím nejdelší pokemon(nezapomente že tu je zatím jen kanto!) no dobře pikachu bleskový útok!
http://images.wikia.com/pokemon/images/b/b2/Onix.pngAle bleskový útok nic z kamenným obrem neudělal.ten se otřásl a používal nárazový útok. Pikachu vyskoč! pikachu vyskočil na Onixovu hlavu a pevně se chytil rohu který na hlavě měl..Onix se otřásal už byl stoho velice vyčerpaný pikachu nemohl vubec sundat..Pikachu blesk uplně všude!zakřičel Ash a Pikachu použil veliký bleskový útok všude se to blýskalo a blesk byl tak silný že se spouštěl alarm jako že hoří a všude jakoby pršelo. Onix byl už hodně slabý a padl na zem. Super pikachu plácly jsme si! Brock se podíval a řekl že na to že si byl ve výhodě si byl skvělý a předal Ashovy odznak..vy dva! mužete příjt zítra! řekl brock a my jsme odešli.
Ukaž ten odznak! Blue už jsem ho Ukazoval 3x! no nevadí ale i tak..dobře ale naposled..je nadhérný! ale těším se spíš na vodní odznak kamenné typy v oblibě nenám. zamumlala jsem a my jsme si pronajmuli později pokoj v pokécentru..já přemíšlela jak budu zápasit..Mici se na mě dívala a metapod jakobybyl mrtvý. hmm jako caterpie sním byla větší sranda.pomyslím a to samé si pomyslí mici. no nevadí.vratím metapoda do pokeballu a mici mi usnula na klíně.

--druhé ráno--
STÁVEJTE! zařval Max. co je? řekly jsme já a Ash ospale. no dobře já jdu na staddion..já jsem se breskulichle převlékla a běžely jsme na stadion. Ash byl udychaný ale mi plný energie. Max otevřel dveře a vyzval brocka! no dobře zápas je 2 na 2
a Brock si zvolil Geodude
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20071214131914/nintendo/en/images/1/12/Geodude.png
A já si volím Spearow! vykřikl max! spearow tornádo! geodude to neublížilo ale zato bylo všude tolik prachu že Geodude nic neviděl! Super spearow! ještě větší tornádo použí uplně velké tornádo! Geoduda to uplně oslepilo! tak a klovaví útok! ale Spearow se naučil Vzdušné eso a trefil critickým hitem Geodude geodude spadl na zem vyřízen..vrať se..Onixi! ven a kamennou smršť! řekl energicky brock a jednou ranou viřídil spearow..vrat se.. Nidorane!!ven a jedové bodnutí! Onix uhnul a nárazem trefil nidorana..notak nidoraneještě jednou jedové bodnutí! jedové bodnutí bylo silné a Onix je jakoby zajedovaný XD . super a jedové žihadlo! to ho uplně otrávilo a je po Onixovy..jupí! oh tu máš odznak..zítra mužež ty..ehm jak se jmenuješ? Blue..řekla jsem..no dobře zítra mužež přijít ty Blue..ale na tebe opravdu pochybuji..meowth vypadá jako malý mazlíček nebo jako mládě rattaty..Mici se naštvala a prskala..neboj mici to nic není..vzala jsem ji a znova jsme se šli vyspat do pokéstřediska.já jsem přemíšlela....hm..ale pak jsem usnula...

bylo ráno já vstala a Kluci spali..no co nechám je spát a běžela jsem na stadion. Vyzívám tě! brocku! hmm to si ty..zápas je 2 na 2 to už víš! Tentokrát si Brock první zvolil Onixe! dobře Mici! ven a upřený pohled! Onix se nemohl hýbat! jo a šktábavý útok! ale nic se nestalo..onix zhodil Mici na zem a zajel pod zem..mici tikam nehod! stuj pevně na místě! Onix ji chěl narazit ale mici se chytla ta roh jako pikachu! a protože byl Onix velký Mici vyskočila a znova spustila požarní poplach(dotkla se a škrábala) a všude byla voda a onix opět celý pokrý! super a tet škrabavý útok! tak a je po Onixovy..no nevadí Geodude ven! kamenná smršť! ta Trefila moji mici a ta je vyřizená uplně..no dobře Metapode ven! Spevnění 2x! metapod se spevnila a naraz geoduda jí nic neudělal super! náraz! ale já zapomněla že metapod umí jen spevnení..ahjo...Geodude použil 2 kamenou smršt a tá byla moc silná a zničila štít Metapoda! vtom přišel Max a Ash:příště nám řekni!prominte nechtěla jsem vás budit....ukapla mi zlza a podívala jsem se na rozřízlého metapoda..Promin řeknu smutně..ale najednou!
(toho buttterfree jsem vybarila já tak nekopírovat xD byl fialový ale já ho vybarvila)

Vyletěl z metapoda nadherný butterfree! jé ten je krásný vytahnu pokedex: Butterfry vyvinutá forma metapoda. narozdíl od metapoda umí létat a ovladá nejruznější pili a útoky! muže umět i spevnění" tento Buttrefree má jiné obarvení není shiny ale je ružový. týjo super! butterfree spací prášel! butterfree uspala Geodude. a Prudký útok! Geoduda to orrazilo o zed cricitacem a je vyřízen..Brock mi dal odznak a my jsme konečně mohly jít se podívat do Muzea! super! ale před muzeem nám něco došlo.musí zápasit jen jeden..řekl max a vytáhla 3 špejle a jedna znich stoho byla krátká.ten kdo bude mít kratkou bude zápasit na stadionech jen on..Braly jsme si a kratkou jsem měla já! super! skákala jsem jak blázen..a co uděláte se svými odznaky..nevím nechám si je na pámátku..řekl Ash a dodal:mám radši koo soutěže.. a max řekl taky že si ji nechý nebo dá mámě chce být spíš trener..ale nechci moc ty osznaky ale přesto nejlepší je pochytat co nejvíc pokemonů!.aha..no a my jsme šli do pokécestra a potom do muzea...

žadost o reklamu? vyhovim jen Safíře :D

25. srpna 2012 v 22:32 | Blue
Chce někde hlasnout kde? nevim ne sranda no tady je její text přečtěte si sami

http://pldh.net/media/dreamworld/480.png
Prosím,musím tú súťaž vyhrať!!!
Zistila som že ankety sú dve!!!
Tak hlasujte koľko môžte!!!
Prosím!!!
Na boku je anketa Who will win?
Potom kliknite na Cincle a potom na vote!!!
Prosím,zháňajte mi hlasy!!!
Hlasujte!!!
Robte reklamy!!!
Proste všetko aby som vyhrala!!!
Prosím!!!
Prosím a prosím!!!
Hlasovanie zaberie len 3 sekundy!!! =D
Tak že prosím!!!
Robte reklamy!!!!
Atd...!!!
Dakujem,Saf!!!
PS:Kto zahlasuje z členov dostane legendu
SimonOzil má Zekroma
A Laira Mewtwa
Tých už nemôžete!!!
NO hlasnete ji někdo?

Nová ikonka a dess

25. srpna 2012 v 14:51 | Blue
Hmm super konečně!
budou 2 dessy první tu bude asi týden a druhý déle
ale ikonka zustane navždy!
dnes také výjde 6 díl!


Anketa koho si má chytit blue příště?

18. srpna 2012 v 22:06 | Blue
hmm nevím nevím...koho si Blue chtí poradte bud jiného pokemona který je v anketě(napiště koment) nebo hlasněte z nabídky.

5.1.Zápas jako každý jiný! nebo ne?

18. srpna 2012 v 21:36 | Blue
Lallaláá lalalá...vypadá to že pokemonová cesta bude snadná..pomyslela jsem si. Ash se podíval divně...ehm proč? no proč asi už máme pokemony a už se skoro v cínovém městě. ale těsně než jsme v kročily k budově(vstupní hala bylo to i pokéstředisko..)jsme spadly do díry. a kdo jiný by to nebyl než rakěťáci! odřekli své pitomé motto xD a potom vzaly provaz a na jeho konci byla klec.nidoran,pikachu a mici byly najednou zavření v kleci..rakeťáci se vrátily do svého balonu a letěly pryč.néé Mici mi nevezmete..ale z díry nešlo vylézt....ahjo..sedla jsem si a tekly mi slzy..max na to...mluvicí meowth...ash mu dal facku a řekl:co je duležitější naši pokemoni nebo mluvicí a podlý meowth kterého ještě uvidíš!? max:mluvicí meowth?ahs mu dal další facku a max taky sedl na zem.i Ash....nevěděly jsme co máme dělat.......
--někde vlese kde se zastavily rakeťáci--
Jessie se poptala meowth(JEJICH) proč nám prask balon?proč si letěl tak nízko..James se otočil souhlasil a oba šlapaly po meowth...mewowth:jáááááu protože jsem chtěl vidět tu meowzi..(opět má srdíčka na očích) podíval se na ni a řekl:ty si.....omdlel a protože měl na krku klíče od klece mici je pomalu vzala a odemkla..rakeťáci ale povolali Ekansiho a koffinga. mici jakoby řekla at jde nidoran pro pomoc že mi s pikachu to zvládnem..................
http://i.ytimg.com/vi/Sb2zJdE1f84/0.jpg
..Ekansi kousavý útok!ekansi mířil na Pikachua......ale ten použil bleskový útok a trefil ho. ekansi ale stále muže pokračovat. Koffing toho využil kouřovou clonou a pikachu ani Mici.Ekansi a koffing na ně vyrazily nárazovým útokem a trefily i mici i Pikachu......mici použila upřený pohled ekansi a koffing najednou stuhly a pikachu použil oběd blesk a oba byli stoho paralizovaní...ale koffing použil bahení bombu a Mici má zalepené oči...takže zápas je už jen na pikachu...Ten skusil rychlý útok ale ekans a koffing uhly dp stran a pikachu narazil do stromu..potom šly k mici..pikachu tam v kročil a použil co nejsilnější bleskový útok utoho koffing použil plyn takže byl výbuch ranilo to téměř všechny ale rakeťáci odlětěli ze scény...pikachu smyl bahno a oni čekaly na nidorana a ostatní...

---když mici a pikachu bojovaly nidoran běžel pro pomoc---
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQP5EDTs7tREB0MwfbrRweuSS68VJV9G2ygIHEp7Ok5WKBLj_pm&t=1
Cestou ho napadl Beedrill.opět zápas. nidoran použivá kousavý útok ale beedril se vyhnul a on použil jedovaté žihadlo. nidoran se taky vyhnul a použil jedové bodnutí. to beedrela trefilo sice mu to nijak neublížilo ale odletěl pryč. nidoran běžel co nejrychleji...a přišel k díře kde byly naši hrdinové tedy já max a Ash :D .nirodan ale nevěděl jak nás vytahnout...ale dostal později nápad! spearow a pidgey jsou letajicí typ tak co kdyby vás vytáhly? říkal pokemoní řečí...my jsme mu rozuměly ale bohužel spearow a pidgey byly na to malí skoušely jsme to ale už byly vyčerpaní...nidoran něco říkal spearow a pidgemu...ti se natahly.pidgeho chytil spearow a jeho nidoran ale ten provaz byl ještě krátky...já na to odpověděla metapodem...ten tam chyběl..my jsme vylezly vrátily jsme pokemony a běžely co nejrychleji za Mici a Pikachu ale všichni jsme se obávaly že je rakeťci unesly....ale když jsme viděly Mici a pikachu zdravé jsme byly šťastní
než jsme přišly s cinového města jsem se zeptala Mici nidorana a pikachu....jestli se jim líbil tento den..mici jakodediná kyvla a podívala se mi na záda byl tam papírek a na něm bylo napsané:Pojď si pro mě beedrrele S vyplazeným jazykem.
uviděla se chychotat nidorana..došlo jí že tu srandu udělal on hned potom se podíval pikachu a oba se začly smát. max a Ash se taky podívaly protože nevědely čemu se smějí..a ti se smíchi málem zabily..a já:Co je? co se stalo proč se všichni smějete? a ti se skoro zabily uplně!já jsem pořád neveděla co snimi je...potom jsem si toho všimla v pokécentru..ah fakt vtipný...aa zase se smáli..no aspon už vím že to nemám na sobě..pak jsem si něco přečetla:pokemonová liga! nazbírej 8 odznaků,vyhraj ligu a staň se mistrem pokemonů! to je super! Max se otočil a řekl:ty na to nemáš narozdíl ode mě...ash:co vy nemáte na mě....ahjo tuhle část radši přeskočím(no oni se bily...hnnusná slova to nechcete slyšet)došly jsme ke stadionu ale to už zapadlo slunce..tak jsme se vrátily do pokécentra a usnuly...


4.1Zápas z rozzuřeným hejnem!

13. srpna 2012 v 12:51 | Blue
Ashi ty se máš ty už máš prvního chyceného pokemona...řekla jsem zoufale...,,No a? ty si taky chytíš neboj Blue. ,,jo díky Ashi! usmála jsem se a šly jsme dál. najednou uvidím v trávě nějakého ptáka. hmm to bude pidgey chytím si ho taky! ale jelikož byla mlha tak jsem nevěděla jsem mám rovnou hodit pokeball nebo zápasit. ale já samozřejmě hodila a tomu pokemony to spadlo na hlavu a pokeball se kýval ale pokemon vyletěl ven a vtom mlha zmizela. ale vubec to pidgey nebyl! nýbrž.....Spearow? udivil se Ash a vytáhl pokedex: Spearow letajicí pokemon. většinou je Agresivní a narozdíl od pidgeho i utočnější. začatečníci pozor! je nebezpečný.
http://pokemondungeon.net/gallery/albums/Sugimori/FRLG/021.pngSpearow se na nás naštval a hlasité zapískal jako vy někoho volal. najednou se za ním oběvilo asi dalších 30 spearow! a my jsme utííkaly co nám nohy stačily. běžely jsme a spearow byli pořád za námi. ale najednou s křový vyskočil jeden kluk z Nidoranem a ten jeho nidoran skočil na vedoucího spearow,zhodil ho na zem a potom použil jedové bodnutí. a spearow leží na zemi. ten kluk hodil na něj pokeball. ten se kýval a kýval a potom cvakl na znamení že se pokemon chytil. spearow se ještě víc naštvaly a my i ten kluk jsme utíkaly ještě víc.
Ti spearove pořád jakoby řvaly: Viuváá krá krá a my klovaly pikachu,mici i toho nidorana. schovaly jsme se nakonec za strom a spearow odletěly.,,uf...oddchychla jsem si.
později jsem se zeptala toho kluka:ehm ty jak se vlastně jmenuješ. Max..Max Mers. odpověděl ještě udychaně.a vy jste kdo? zeptal se..no já jsem Blue, a já Ash. no radši pojďme rovnou všichni tři ne? kluci souhlasily a tak jsme šli dál. když v tom uvidím v trávě malou Caterpie. JO! to je Caterpie! vyndala jsem svůj pokeball a hodila ho plnou silou na caterpie a ta se hýbe v pokeballu............asi po po pár sekundách pokeball cvakl. jupí! chytla jsem svého prvního pokemona! začla jsem poskakovat až se stoho Ashovy a Maxovy i jejich pokemonu včetně Mici zatočila hlava. Pak
http://3.bp.blogspot.com/_qzwchLR5l8Y/TS59BC3HRYI/AAAAAAAAAXs/B3L9mLwLKMo/s1600/010+Caterpie+b.png
Ještě jsme zalehly do svých spacáku a spaly až na nidorana a Caterpie
Jsem Caterpie vyvolila z pokeballu a ta se na mě zvědavě podívala.. Já se jmenuje Blue a tohle má Mewowth Mici, Jak se ti libím Caterpie? Caterpie kývla. já malou Caterpie objala a řekla ať mi vyleze na Rameno. šli jsme dál..ale to se knám Vrátily Spearow! utíkaly a přitom zápasily z našimy pokemony! ale porazily i Nidorana spearow Mici i Pikachu! samozřejmě že i Pidhego! zbyla už jen malá Caterpie. co máme dělat? spearow caterpie zobaly do hlavy potom ji vzaly do svých pařátu a hodili jí o zem! Caterpie už byla hrozně slabá ale použila ovinovací útok a všichni spearow vypadaly jak Mumie. potom do jednoho vrazila prostě do jednohu po druhe a spearow byli už někde jinde. Super caterpie! usměju se a pohladím ji. Caterpie se taky usměje a potom si vleze znova na rameno. ,,Blue,Ashi už se stmívá měly bychom jít spát. dobře, souhlasily jsme my i naši pokemoni.
Večer si povídal Nidoran s Caterpie. povídaly si o ruzných věcěch že dnes byla Caterpie silná apod. Caterpie se v tom podívala na nebe a viděla krásnou letajicí věc a povzdychla si. Nidoran ji uklidnil a už šli spát...
Ráno jsme vstaly a pokemoni ještě spaly. vzbudily jsme je a všechny kromě Pikachu,Mici a nidorana vrátily do svých pokeballu. ale ještě než jsem chtěla vrátit Caterpie jsem se na ni podívala měla hlavu nahoře a byla jakoby natáhla najednou sama na sebe použila ovinovací útok.....
http://www.serebii.net/anime/characters/pics/metapod.jpgByl sní metapod..Já vzala super rychle pokedex: Metapod hmyzí pokemon. další stadium Caterpie. Jeho tělo je velmi pevné a jeho jediný utok je Spevnění. Tenhle jedinec se vyvinul dřív než normalně. super Caterpie ty ses vyvinula! Metapod otevřela oči a vypadalo tojakoby kývla.já ji zase obejmula a vrátila do pokeballu. pak jsme už jen šli do Cínového města které bylo už na dohled....