Ikonka
Info
Když se podíváte na informace ve Bluinem příběhu se změnil počet epizod . Takže jich je nyní přibližně ( nepočitám speciali ) 700 ..

Komix Pokemon Dungeon čekejte až někdy v prosinci .

Nejdelší trénink

19. července 2012 v 14:32 | Blue
Tohle je muj nejdelší trénink v jedné pokéhře tak ho dám sem takhle mohou vypadat třeba vaše treninky

charmeleone ven!
Charmeleon se na mě podívala a byla rozlobená. Já vím že jsem tě necvičila tak ti to tetť vynahradím!
první porazíme 10 ano správně 10 pokemonu!
1.Bublasaur:uhlíky! bublasaur uhnul a použivá uponky! spal je honem! bublasaurovy uponky zasahly uhlíky a železný spár!
2.Ivysaur: Železný spár! pozor Ivysaur se braní uponky a chytl charmeleona/rychle uhlíky!/super a škrábavý útok/Ivysaur se nevzdává a použivá listový útok/charmeleon se ale braní uhlíky trefil ivysaura
3.Venosaur:Za něj a uhlíky!/trefa/venosaur použivá náraz a trefil charmeleona/vydrž uhlíky do jeho květiny!KONEC jo!
4.Torchik/torchik použivá plamenomet/Uhlíky! malý výbuch který nic neudělal ale je kolem clona kouře než se torchik spamatoval byl před ním charmeleon a použil železný spár a torchik je vyřízený..
5.Capkuscen:Uhlíky/a cakpusken použil taky uhlíky a VELKÝ výbuch a oba ranil/Dýmová clona! capkusken stejně jako torchik nic neviděl a charmeleon ho dorazil škrábavým útokem
cestou jsme si koupily potion(odečti mi klidně peníze)
a já ho dala charmeleonovy který měl už jen 20 HP(z 40)
5.Blajziken: Blaizek použivá plamenomet/uhni a škrábavý útok! jenže blaziken použil ohnivou pěst a dal přímou ránu charmeleonovy/notak Uhlíky!/tentokrát se trefil sice né z efektem ale Blaziken nemuže nic dělat/a dýmová clona! a zakonči to železným spárem!
6.Gastly/gastly zmizel a pak ranil charmeleona a to pak udělal ještě 2x a trefil se!/notak uhlíky všude! tet už gastlyho trefil! Dýmová clona a pak 3x železný spár! Jo!
pak jsme si na 15 minut odpočinuly.
7.Totodile:škrábavý útok!/totodile použil to samé
a srážka a oba ranila/uhlíky!/efekt to nemělo a totodile se nemuže pohnout(protože ho ty uhlíky zastavuji a ho to i tak trošku bolí)a škrábavý útok! trefa!totodile použil bublinky! pár sice charmeleona trefilo ale charmeleon pak uhnul a dodělal totodila železným spárem.
8.Croconaw/croconaw použivá vodní dělo charmeleon se vyhnul a použil dýmovou clonu croconaw nic nevidí charmeleon ho trefil škrábavým útokem a hned potom uhlíky! Croconaw se spamatoval použivá vodní dělo! trefil charmeleona! charmeleone dokážež to! křičím se všech svých sil!charmeleon vstává a použivá železný spár!!!!!!!!!!!!
9.Feraligatr(budu mu skráceně říkat Fera):
Dýmová clona a železný spár!Super!/fera se jen tak nevzdává a použivá škrábavý útok a trefil charmeleona! charmeleone notak dýmová clona 3x! fera vubec nic nevidí a charmeleon použil 2x škrábavý útok 1x uhlíky a 1x železný spár a vyřídil feru.
cestou jsme viděly pokemonské středisko a tam ksme vylečila charmeleona potom z nova jdeme a coto vidíme! před náma stojí velice naštvaný Celebi!myslí si totiž že chceme zničit les!musíme snním zápasit
10.Celebi:Celebi použil své uponky(ale jiné něco jako uzké kořínky)které chytly charmeleona a charmeleon nemuže nic udělat/Notak nadechni se a co nejsilnější uhlíky! ty kořínky sice zmizely ale celebimu se nic vubec nestalo!Tak a škrábavý útok! celebi se nestihl vyhnout! ale celebi si nabijí sluneční paprsek(myslím že ho umí kdyžtak to je jedno ne?)paprsek se už vystřelil ale coto charmeleon parsek drží! to není možný! a posílá ho proti celebi! a celebi už je vyřizená mi jsme ji odnesly do střediska a konec..
KONEC? ne!
ještě 5 stromu ne?
1.jé ten je pidi škrábavý útok!
2.ten je obrovský železný spár! a 3x škrábavý útok!
3.strom ten je obyčejný uhlíky a železný spár!
4.škrábavý útok! a tet železný spár
5.ten je je.......obrovský! uhlíky/nic/tak 10xkrát uhlíky! je na polovinu z ničený! 5x škrábavý útok a pak 1x železný spár! a je to!
ale ještě si zajdeme na skládku(promin že se opičím)
1 skříň:Znič ji uhlíky!
2.Škrábavý útok!
3.Železný spár a pak uhlíky
4.škrábavý útok
6.ta je nová!(nechapu jak muže byt na skladce ale to je jedno xD)UHlíky!/nic/ještě! jsou rozbitá skla!škrábavý útok a 2x železný spár a jeto!
vrať to stačí
PS:uhlíky byly žhnoucí útok :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BOSS GIOVANNI BOSS GIOVANNI | 23. července 2012 v 22:20 | Reagovat

budes mat aj dlhsi ne? na vyse 50 riadkov 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama